Farkas Rudolf (?-): Tanya gémeskúttal. Olaj, fa, jelzett. Fa keretben, 20×30 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Dátum: 2021-08-05