Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-08-05