Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-08-05