Kádár Béla jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, fa keretben, 45×35 cm
Aukció neve: 399. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-08-05
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-08-05