Christopher Assheton-Stones (1947-1999): Fények. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Fa keretben. 38x47 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10060
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10060
Dátum: 2021-08-26