Fernand Léger (1881-1955): Cirkuszi pár. Litográfia, papír. 35x45 cm Jelzett: F.L.53 Képei statikusak, formái mozdulatlanok, de az ember hangsúlyozottan van jelen.
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-08-26