Holló László (1887-1976): Alak és portré tanulmány, 1955. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×27 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10180
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10180
Dátum: 2021-08-26