Kolák Gyula (?-?): Folyóparton (Horgász). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 24×45,5 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Dátum: 2021-08-26