Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Őszi erdő. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 40x50 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10300
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10300
Dátum: 2021-08-26