Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok - kiállítási meghívón. Rézkarc, papír, jelzett. 10x17 cm
Aukció neve: 401. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Dátum: 2021-09-09
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Dátum: 2021-09-09