Szemethy Imre (1945- ): Alku. Rézkarc, papír, jelzett, 12×19,5 cm
Aukció neve: 401. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2021-09-09
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2021-09-09