Kovácsics Ferenc (?-?): Fali tányér, népművészeti kerámia, áttört peremmel, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
Aukció neve: 401. Online auction
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11017
Dátum: 2021-09-09
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11017
Dátum: 2021-09-09