Schönberger jelzéssel: Beszélgetők. Akvarell, karton. Kissé kopott fa keretben. 69x49 cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2021-09-23