Markos Lajos (1917-1993): udvarlás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett fa keretben. 33x43 cm
Aukció neve: 403. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-10-07
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-10-07