Takács Klára (1947-): Sivatag, 1995. Vegyes technika, farost, jelzett. 80×60 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány
Aukció neve: 403. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-10-07
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-10-07