Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm
Aukció neve: 403. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2021-10-07
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2021-10-07