Pál Sándor: Gábriel arkangyal. Tűzzománc ikon. Jelzett. 15x14 cm Keretben.
Aukció neve: 404. Online auction
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Dátum: 2021-10-21
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Dátum: 2021-10-21