Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm
Aukció neve: 404. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-10-21
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-10-21