Sárkány Gyula (1887-1962): Havas tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm
Aukció neve: 405. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-11-04
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2021-11-04