Boldizsár jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 20,5x14,5 cm
Aukció neve: 405. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-11-04
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-11-04