Vaszary J jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Lapszéli apróbb sérüléssel. 21,5x28,5 cm
Aukció neve: 405. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2021-11-04
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2021-11-04