Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2021-11-18