Franciaország 1960. 'Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme' jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, 'A. Henriot 1960' gravírozással T:1- patina France 1960. 'Medal of Honour for Labour of the Ministry of
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 31214
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 31214
Dátum: 2021-11-18