Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Dátum: 2021-12-02