Holló Alajos(1876-1963): Vásári forgatag. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 18×28 cm
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2021-12-02