Almásy Aladár (1946-): Mitológia. litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
Aukció neve: 408. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2021-12-16
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2021-12-16