Mesterházy Dénes (?-): Macska kölykeivel. Pasztell, papír, Jelzett, Szép keretben. 53x78 cm
Aukció neve: 408. Online auction
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-12-16
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-12-16