S. Hajós jelzéssel: Sakkozók. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 22x30 cm
Aukció neve: 408. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-12-16
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-12-16