Lakner László (1936-): Kék-szürke (Zodiac), 1991. Olaj, kréta, kollázs, papír. Jelzett és datált: Lakner 91. Üvegezett fa keretben. 44x31 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Dátum: 2022-01-06