Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-01-06