Nagy Gyula (1922-1966): Firenze, 1942. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 16×24 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-01-06