Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm
Aukció neve: 410. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2022-01-20
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2022-01-20