Romek Árpád (1883-1960): Szolnoki utcarészlet. Olaj, fatábla. Jelzett. Keretben. 36x23 cm
Aukció neve: 410. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-01-20
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-01-20