Börcsök S jelzéssel: Táj. Olaj, karton, sérült, 66x52 cm
Aukció neve: 410. Online auction
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2022-01-20
Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2022-01-20