Sipos István: Veszprémi vár. Színezet rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13,5×25 cm
Aukció neve: 410. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-01-20
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10483
Dátum: 2022-01-20