Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
Aukció neve: 411. Online auction
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Dátum: 2022-02-03
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Dátum: 2022-02-03