Lóránt János Demeter (1938-): Mátrai emlék. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 31x42 cm
Aukció neve: 412. Online auction
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10249
Dátum: 2022-02-17
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10249
Dátum: 2022-02-17