Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890 - 1971): Sóhajok hídja, Velence. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 21x34cm
Aukció neve: 412. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10373
Dátum: 2022-02-17
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10373
Dátum: 2022-02-17