H.R.I. jelzéssel: Halbrohr Gábor építész portréja. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 39x27,5 cm
Aukció neve: 412. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10493
Dátum: 2022-02-17
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10493
Dátum: 2022-02-17