Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm
Aukció neve: 412. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10614
Dátum: 2022-02-17
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10614
Dátum: 2022-02-17