Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 40×30 cm
Aukció neve: 413. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-03-03
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-03-03