Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm
Aukció neve: 413. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-03-03
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2022-03-03