Ábrahám Rafael (1929-2014): Csillagászat (Mesterségek dicsérete II.) Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34x42 cm
Aukció neve: 414. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Dátum: 2022-03-17
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Dátum: 2022-03-17