Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Akvarell, fedőfehér, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 28×38 cm
Aukció neve: 414. Online auction
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2022-03-17
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2022-03-17