Würtz Ádám (1927-1994): Tiszapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 17×37 cm
Aukció neve: 414. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-03-17
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2022-03-17