Rona Károly jelzéssel: Tengerpart. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 23x17 cm
Aukció neve: 414. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2022-03-17
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2022-03-17