Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Fakeretben, 29×39 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2022-04-07