Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2022-04-07