Göröginé jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 40×58 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2022-04-07