Ábrahám Rafael (1929-2014): Bach, Vivaldi. Ofszet, papír, jelzett, hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel, üvegezett fakeretben, 37×45 cm
Aukció neve: 416. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Dátum: 2022-04-21
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Dátum: 2022-04-21